V Deníku N najdete sportovní zprávy s přesahem za výsledkové listiny. Neopomíjíme ani vzájemné vazby sportu a politiky.

Články

Minuta N

Trenér fotbalové reprezentace Ivan Hašek do své první nominace nezahrnul hráče potrestané loni po večírku v Olomouci (Brabec, Coufal, Kuchta). Povolal naopak dříve odstaveného Antonína Baráka či pětici nováčků.

Odvetné utkání fotbalistů Viktorie Plzeň proti Servette Ženeva se prodlužuje. Před týdnem ve Švýcarsku ani dnes na západě Čech gól po 90 minutách hry nepadl.

Fotbalisté Slavie podlehli v odvetě osmifinále Evropské ligy AC Milán 1:3 a v evropských pohárech po úvodní prohře 2:4 končí. Jedinou branku domácích vstřelil v závěru Jurásek, hosté o postupu rozhodli třemi góly už v první půli, kdy byl vyloučen kapitán Slavie Holeš.

V Pařížské ulici v Praze se shromažďují fanoušci AC Milán. Dále se budou přesouvat na stanici Staroměstská a Želivského, pak na fotbalový stadion v Edenu. Přesun fanoušků může způsobit komplikace v dopravě. Odvetné utkání osmifinále Evropské ligy se Slavií Praha začne v Edenu v 18.45, první utkání pražský klub prohrál 2:4.