Nejnovější zprávy z témat: Glosa
Glosa Josefa Boušky: Marketing ANO se začne drolit pokaždé, když se dostane pod tlak nebo čelí profesionálně připraveným soupeřům. V prezidentské volbě Andreji Babišovi více ublížil, než pomohl.
Glosa Josefa Boušky: Pavlův tým nezvládl klíčový úkol pro druhé kolo a nechal si vnutit témata soupeře. Nyní se však místo případných generálových slabin probírá Babišův lapsus v souvislosti s případnou pomocí napadeným spojencům. Babišovou největším překážkou v klání o Hrad se stal on sám.
Glosa Jiřího Pehe: Babišovy výroky o tom, že by neposlal v případě napadení české vojáky na pomoc Polsku či Pobaltí, nemusely být výraz toho, že mu ujely nervy. A už vůbec ne, že odpovídal na jinou otázku. Spíš má svoji strategii velmi dobře promyšlenou.
Glosa Evy Mošpanové: Česká prezidentská kampaň měla od začátku problém s držením se reality, co se možností a kompetencí prezidenta týče. Přičiněním Andreje Babiše se ale dostává do sekce mýtů a bájí.
Glosa Josefa Boušky: Andrej Babiš a Petr Pavel si z diskusí v komerčních televizích odnesli to, co chtěli, a jdou do prezidentské volby v roli favoritů. Zejména Pavel však musí k dobrému vystupování přidat pro druhé kolo i něco navíc. Nerudová svůj cíl i přes dobrý výkon na Nově nesplnila.
Glosa Jana Wirnitzera: Třídenní zákaz předvolebních průzkumů se přežil. Pojďme ho poslat do muzea.