Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Aplikace Deníku N
Rozumět lépe světu

Nejpohodlnější čtení Deníku N na vašem chytrém telefonu nebo tabletu. K vyzkoušení dostupná všem, pro čtení kompletních článků a jejich odemykání slouží našim klubovým předplatitelům.

Aplikácia Denník N

Aplikace Deník N zajišťuje předplatitelům pohodlné a praktické čtení článků na chytrém telefonu nebo na tabletu.

Je k dispozici zdarma, články ale mohou do konce dočíst jen kluboví předplatitelé (přístup ke Klubu N). Předplatné si můžete zakoupit na webu denikn.cz i přímo v aplikaci. Pokud jste již předplatiteli, stačí vaše předplatné upgradovat.

Předplatné zakoupené přes aplikaci se automaticky obnovuje každý měsíc. Obnovování předplatného můžete kdykoliv zrušit v nastavení svého konta v obchodě s aplikacemi (Google Play, Appstore).

Po koupi předplatného přes aplikaci doporučujeme aktivovat i webové předplatné Deníku N, abyste naše články mohli číst i v prohlížeči. Aplikace nabídne aktivaci webového předplatného hned po koupi předplatného jejím prostřednictvím (dále je možné jej aktivovat i dodatečně v menu).

Aplikace Deníku N přináší:

  • méně čekání: články se načítají okamžitě a bez reklamy
  • více článků, které vás zajímají: nastavte si osobní titulní stranu s nejnovějšími články podle svých zájmů. (Méně politiky? Více vědy, kultury či rozhovorů?)
  • méně zmeškaného čtení: uložte si článek na webu na později a dočtěte jej v aplikaci (anebo naopak)
  • upozornění na články, které vás zajímají – nastavte si notifikace, které chcete dostávat (funkce je součástí každého typu předplatného)
  • možnost přehrávání audioverzí článků, jejich stahování pro offline poslech a navazující přehrávání dalších článků (funkce je součástí klubového předplatného)
  • odemykání článků pro přátele (funkce je součástí klubového předplatného)
  • další funkce pro příjemnější čtení: zapamatování pozice, kde jste článek dočetli, zvětšování písma, tmavý režim, vyhledávání...

Máte otázky, připomínky, nápady? Napište nám je na info@denikn.cz.