Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Aréna N: Nejsem cenzor. A nechci být hlavní nástěnkář, říká ministr vnitra Rakušan

Ke konci října mělo ministerstvo vnitra dokončit návrh zákona proti dezinformacím. Sice je Česko v informační válce s Ruskem, ale na tom, jak by měl boj s dezinformacemi vypadat, zatím shoda mezi koaličními partnery není. Šéf resortu a předseda hnutí STAN Vít Rakušan v Aréně N oznámil, že říjnový termín se odkládá, a slíbil, že návrh zákona předloží do konce roku.

Aréna N je nový podcast Deníku N. Politici a političky odpovídají na otázky Renaty Kalenské a Jana Moláčka. Rozhovory najdete každý čtvrtek na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google PodcastsPocket Casts a dalších.

 

 

Debata N: Supervolební rok v české politice
Jak moc mohou různé volební strategie rozštěpit vládní koalici a co se může změnit po eurovolbách a krajských a senátních volbách v Česku? Do jaké míry může výsledek letošních trojích voleb ovlivnit zásadní volby do Poslanecké sněmovny příští rok?

Redaktorka Deníku N Markéta Boubínová si do debaty v Knihovně Václava Havla pozvala politoložku Annu Shavit (FSV UK), sociologa Martina Buchtíka (STEM) a redaktora Jana Tvrdoně (Deník N). V úterý 5. března od 19 hodin.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Aréna N

Dezinformace

Česko, Podcast Aréna N

V tomto okamžiku nejčtenější