Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Aréna N: Nejsem cenzor. A nechci být hlavní nástěnkář, říká ministr vnitra Rakušan

Ke konci října mělo ministerstvo vnitra dokončit návrh zákona proti dezinformacím. Sice je Česko v informační válce s Ruskem, ale na tom, jak by měl boj s dezinformacemi vypadat, zatím shoda mezi koaličními partnery není. Šéf resortu a předseda hnutí STAN Vít Rakušan v Aréně N oznámil, že říjnový termín se odkládá, a slíbil, že návrh zákona předloží do konce roku.

Aréna N je nový podcast Deníku N. Politici a političky odpovídají na otázky Renaty Kalenské a Jana Moláčka. Rozhovory najdete každý čtvrtek na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google PodcastsPocket Casts a dalších.

 

 

Knihy roku Deníku N: Vyhlášení nové ankety Deníku N
Jaké byly nejlepší knihy uplynulého roku a co výsledky ankety vypovídají o české literatuře? V úterý 6. prosince od 19.00 vás zveme na debatu se zástupci české nakladatelské branže: Jovankou Šotolovou, šéfredaktorkou serveru iLiteratura.cz, Milanem Gelnarem, ředitelem nakladatelství Argo, Jakubem Sedláčkem, šéfredaktorem nakladatelství Paseka a Miroslavem Balaštíkem, šéfredaktorem nakladatelství Host.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Aréna N

Dezinformace

Česko, Podcast Aréna N

V tomto okamžiku nejčtenější