Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Jedna špatná možnost a několik ještě horších. Data ukazují chmurné vyhlídky kandidáta ANO na Hrad

Foto: Gabriel Kuchta, Deník N
Foto: Gabriel Kuchta, Deník N

Analýza: Výzkumníci STEM/MARK zjistili, že se od léta zhoršily prezidentské šance Andreje Babiše prakticky ve všech ohledech. Špatně si navíc vedou i další sledované osobnosti z ANO.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Jedna špatná možnost a několik ještě horších. I tak by šlo popsat výsledky prezidentského průzkumu agentury STEM/MARK pro hnutí ANO.

Andrej Babiš o své kandidatuře začal mluvit již po prohraných sněmovních volbách, finální rozhodnutí ale odkládá až na nejzazší termín. Z pohledu strategie se mohlo zdát, že jde o chytrý tah. Pro své případné soupeře bude nečitelný a navíc může maximálně efektivně vést kampaň, aniž by byl kandidátem na Hrad.

Voliči ale jeho lavírování příliš neoceňují. Data z přelomu září a října totiž ukazují, že

Dobří přátelé vám sdílejí kvalitní informace

janamarta.hrbkova@... vám daruje následující článek Deníku N, který je jinak za platební bránou. Přečtete si ho zdarma jen po zadání vašeho e-mailu, který slouží jako ochrana před šířením našeho obsahu bez kontroly. Váš e-mail bude použit pouze pro odemčení článku a nabídku zvýhodněného předplatného. Pokud ji ani po měsíci nevyužijete, smažeme ho z databáze. Možnost odemykat placené články Deníku N mají všichni členové Klubu N.

Můžete také .

Analýza

Průzkum veřejného mínění

Volby prezidenta ČR

Česko

V tomto okamžiku nejčtenější