Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Studio N živě: A co vy, patříte do generace K?

Veřejné natáčení podcastu Studio N v pražském klubu Swim. Filip Titlbach se svými hosty rozebírá, co je to generace K a kdo do ní patří. Foto: Ludvík Hradilek. Deník N.
Veřejné natáčení podcastu Studio N v pražském klubu Swim. Filip Titlbach se svými hosty rozebírá, co je to generace K a kdo do ní patří. Foto: Ludvík Hradilek. Deník N.

Podle mnoha indikátorů přibývá lidí, kteří do středu svých hodnot zasadili konsent a respekt. Někdo začal u konsenzu v sexu, jiný od respektu k dětem, sám k sobě, k planetě, zvířatům nebo třeba k lidem, kteří vyrábějí naše oblečení. Poslechněte si podcast o takzvané generaci K. Konsenzuální generaci, kterou nedefinuje datum narození, ale hodnoty a chování.

Hosty Filipa Titlbacha na veřejném natáčení Studia N v pražském klubu Swim byli sociolog, psychoterapeutka a zástupci a zástupkyně projektů Konsent, Fridays for Future, Jsme fér, Politika nejen pro mladé a Mila.

Nové epizody Studia N najdete každý všední den odpoledne na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a dalších. Sledovat nás můžete také na Instagramu.

Knihy roku Deníku N: Vyhlášení nové ankety Deníku N
Jaké byly nejlepší knihy uplynulého roku a co výsledky ankety vypovídají o české literatuře? V úterý 6. prosince od 19.00 vás zveme na debatu se zástupci české nakladatelské branže: Jovankou Šotolovou, šéfredaktorkou serveru iLiteratura.cz, Milanem Gelnarem, ředitelem nakladatelství Argo, Jakubem Sedláčkem, šéfredaktorem nakladatelství Paseka a Miroslavem Balaštíkem, šéfredaktorem nakladatelství Host.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Duševní zdraví

Klimatická krize

LGBTQ

Sexuální obtěžování v Česku

Studio N

Podcast Studio N, Rodina a vztahy

V tomto okamžiku nejčtenější