Velký knižní čtvrtek startuje: Za marketing se platí, ale prodeje knih za to stojí, shodují se nakladatelé

Patnáct hitů podzimní sezony míří do knihkupectví, startuje Velký knižní čtvrtek. Tradiční obří akce na podporu prodeje nejočekávanějších podzimních novinek opět přináší jak velká jména, tak tituly méně nápadné, kterým právě účast v akci může pomoci ke čtenářům.
Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.
Velký knižní čtvrtek je aktivitou distribuční společnosti Kosmas. Ta knihy pro akci vybírá na základě tipů nakladatelů, o výběru se rozhoduje čtvrt roku před samotnou akcí. Podle nakladatelů se za účast ve Velkém knižním čtvrtku platí za jeden titul