Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Aréna N: Moje výhoda? Ženy jsou matky a chtějí mír, říká Danuše Nerudová. Mezi mladými lidmi prý zvedla tsunami

Pokud se Danuše Nerudová stane prezidentkou, po tradičně první cestě na Slovensko by navštívila napadenou Ukrajinu. V Aréně N bývalá rektorka Mendelovy univerzity kritizuje Václava Klause za to, že na mnoho let zakonzervoval téma globální změny klimatu, Miloš Zeman už podle ní nekonzervuje vůbec nic. Vyjádřila se i k problematice adopcí homosexuálními páry. „Představte si, že máte syna, který má rád muže a nemá stejná práva jako ostatní. Jak by vám bylo?“

Aréna N je nový podcast Deníku N. Politici a političky odpovídají na otázky Renaty Kalenské a Jana Moláčka. Rozhovory najdete každý čtvrtek na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google PodcastsPocket Casts a dalších.

Knihy roku Deníku N: Vyhlášení nové ankety Deníku N
Jaké byly nejlepší knihy uplynulého roku a co výsledky ankety vypovídají o české literatuře? V úterý 6. prosince od 19.00 vás zveme na debatu se zástupci české nakladatelské branže: Jovankou Šotolovou, šéfredaktorkou serveru iLiteratura.cz, Milanem Gelnarem, ředitelem nakladatelství Argo, Jakubem Sedláčkem, šéfredaktorem nakladatelství Paseka a Miroslavem Balaštíkem, šéfredaktorem nakladatelství Host.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Aréna N

Volby prezidenta ČR

Česko, Podcast Aréna N

V tomto okamžiku nejčtenější