Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Výlety N: Kousek od českých hranic je skvělý zábavní park, kde děti zažijí dobrodružství a rodiče se nenudí

Vyfotit se s panáčkem Playmobilem děti mohou po představení uvnitř velké budovy, která je spíš nekonečnou hernou. Foto: Jana Ciglerová, Deník N
Vyfotit se s panáčkem Playmobilem děti mohou po představení uvnitř velké budovy, která je spíš nekonečnou hernou. Foto: Jana Ciglerová, Deník N

Výlety do německého Playmobilu jsme měli s našimi syny odjakživa strašně rádi. Od té doby, co žijeme v Americe a můžeme srovnávat se všemi Disneylandy a Universaly, je považujeme za malý evropský zázrak.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Nedaleko od Česka je světově výjimečný zábavní park, který není drahý a kde děti zažijí dobrodružství i rozvinou fantazii. A my dospělí si buď budeme hrát s nimi, nebo si sedneme na jedno z tisíce míst, která geniálně praktičtí němečtí architekti a architektky při plánování Playmobil parku vymysleli.

Od nás z Prahy je Playmobil tři hodiny cesty, protože se nachází kousek od Norimberku. Poprvé jsme vyjeli jen na den a byli zpátky doma v tentýž den. Je to určitě levnější varianta, protože člověk neplatí za ubytování, ale pro řidiče může být šest hodin řízení únavných – navíc v autě plném dětí.

Proto jsme později zůstávali přes noc a každý další výlet nám narůstal – zvyšoval se počet strávených dní i dětí, které

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Výlety N

Česko, Svět

V tomto okamžiku nejčtenější