Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Zabít, nebo převychovat. Ideolog v ruské státní agentuře načrtl plán na úplnou likvidaci Ukrajiny

Denacifikace v ruském pojetí. Foto: ČTK / Mykhaylo Palinchak / SOPA Images via ZUMA Press Wire
Denacifikace v ruském pojetí. Foto: ČTK / Mykhaylo Palinchak / SOPA Images via ZUMA Press Wire

Tvrzení, že Ukrajina je ovládána nacisty, Rusko vyslovilo již několikrát. Teď přitvrdilo. Nacisté nejsou jen politici, popřípadě pluk Azov, ale většina ukrajinského národa. Část Ukrajinců je třeba zlikvidovat, část převychovat, tvrdí se v článku zveřejněném státní zpravodajskou agenturou RIA Novosti.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

„Banderovské vedení musí být zlikvidováno, jeho převýchova není možná. Sociální ‚bláto‘, které ho aktivně či pasivně podporovalo činy nebo nečinností, musí prožít

Dobří přátelé vám sdílejí kvalitní informace

patak1@... vám daruje následující článek Deníku N, který je jinak za platební bránou. Přečtete si ho zdarma jen po zadání vašeho e-mailu, který slouží jako ochrana před šířením našeho obsahu bez kontroly. Váš e-mail bude použit pouze pro odemčení článku a nabídku zvýhodněného předplatného. Pokud ji ani po měsíci nevyužijete, smažeme ho z databáze. Možnost odemykat placené články Deníku N mají všichni členové Klubu N.

Můžete také .

Svět

V tomto okamžiku nejčtenější