Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Video: „Nechci ty fotky vidět. Fandím Putinovi.“ Jak reagují Rusové na snímky z invaze

Rusové dotazovaní reportéry RFERL na ulicích Permu a Vladivostoku na to, co si myslí o válce na Ukrajině. Foto: z videa CurrentTimeTv, RFERL
Rusové dotazovaní reportéry RFERL na ulicích Permu a Vladivostoku na to, co si myslí o válce na Ukrajině. Foto: z videa CurrentTimeTv, RFERL

Proč Putin poslal vojska na Ukrajinu? Co říkáte na bombardování obydlených oblastí měst jako Kyjev, Charkov? Rádio Svobodná Evropa / Rádio Svoboda (RFE/RL, Inc.) se ptalo Rusů na ulicích na jejich názor na válku na Ukrajině. Těm, kteří měli zájem, ukázali ověřené fotografie zničených obytných domů a dalších civilních objektů.

Deník N získal od RFE/RL, Inc., souhlas s publikací videa, které opatřil překladem ve formě českých titulků (titulky může být nutné si ve videu zapnout). Video překládáme čtenářům v nezměněné podobě zde:

Video: CurrentTime.tv, Radio Free Europe/Radio Liberty, 4. března 2022. Překlad a titulky: Deník N

Americká rozhlasová stanice Rádio Svobodná Evropa / Rádio Svoboda (RFE/RL) je dalším z mnoha médií z demokratických zemí, která v Rusku ukončují činnost.

Společnost to oznámila včera v souvislosti s přijetím ruských zákonů přikazujícím médiím informovat o válce na Ukrajině pouze na základě oficiálních oznámení ruských vládních úřadů.

Video: Copyright (c)2020 RFE/RL, Inc. Reprinted with the permission of Radio Free Europe/Radio Liberty, 1201 Connecticut Ave NW, Ste 400, Washington DC 20036.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Ruská válka na Ukrajině

Rusko

Svět

V tomto okamžiku nejčtenější