Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Studio N: Putinova válka, den pátý

Foto: Gabriel Kuchta, Deník N
Foto: Gabriel Kuchta, Deník N

Putinův režim stále pokračuje v invazi na Ukrajinu. Ruská armáda se ale potýká se silným odporem. Co se děje ve městě, které se Putinovi nedaří obsadit? Situaci už několik dní přímo v Kyjevě sleduje reportér Mirek Tóda, který je hostem podcastu Studio N.

Nové epizody Studia N najdete každý všední den odpoledne na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a dalších. Sledovat nás můžete také na Instagramu.

Sdělení sponzora podcastu: Klimatická změna, dekarbonizace a elektromobilita. Jak tyto trendy ovlivní budoucnost dopravy a autoprůmyslu v Česku? O tom budeme diskutovat s odborníky v úterý 1. března živě od 14 hodin na Facebooku Institutu EUROPEUM.

Knihy roku Deníku N: Vyhlášení nové ankety Deníku N
Jaké byly nejlepší knihy uplynulého roku a co výsledky ankety vypovídají o české literatuře? V úterý 6. prosince od 19.00 vás zveme na debatu se zástupci české nakladatelské branže: Jovankou Šotolovou, šéfredaktorkou serveru iLiteratura.cz, Milanem Gelnarem, ředitelem nakladatelství Argo, Jakubem Sedláčkem, šéfredaktorem nakladatelství Paseka a Miroslavem Balaštíkem, šéfredaktorem nakladatelství Host.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Ruská válka na Ukrajině

Studio N

Podcast Studio N, Svět

V tomto okamžiku nejčtenější