Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Studio N: „Na covidové nebezpečí si nezvykneme, naše kultura vytěsňuje téma smrti,“ říká terapeut Vojtko

Psychoterapeut Jan Vojtko. Foto: archiv JV
Psychoterapeut Jan Vojtko. Foto: archiv JV

Doba, ve které žijeme, je extrémně složitá pro každého z nás. Pandemie už dlouho ovlivňuje prakticky všechny aspekty našeho života, vytváří obrovský nápor na naši psychiku a my se musíme potýkat s něčím, s čím jsme se v našich životech ještě nikdy nesetkali. Co pro sebe uprostřed pandemie můžete udělat hned teď? Hostem podcastu je psychoterapeut Honza Vojtko.

Nové epizody Studia N najdete každý všední den odpoledne na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a dalších. Sledovat nás můžete také na Instagramu.

Sdělení sponzora podcastu: Do Planetária Praha vás na nový film Hvězda betlémská, který nahlíží do dávné minulosti, zve Planetum, sponzor podcastu.

Knihy roku Deníku N: Vyhlášení nové ankety Deníku N
Jaké byly nejlepší knihy uplynulého roku a co výsledky ankety vypovídají o české literatuře? V úterý 6. prosince od 19.00 vás zveme na debatu se zástupci české nakladatelské branže: Jovankou Šotolovou, šéfredaktorkou serveru iLiteratura.cz, Milanem Gelnarem, ředitelem nakladatelství Argo, Jakubem Sedláčkem, šéfredaktorem nakladatelství Paseka a Miroslavem Balaštíkem, šéfredaktorem nakladatelství Host.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Covid-19

Studio N

Česko, Podcast Studio N

V tomto okamžiku nejčtenější