Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Je to poslední šance volit Babiše, slíbil opět premiér. Na zahájení kampaně ho zaskočil jeho syn

Andrej Babiš mladší na zahájení kampaně hnutí ANO. Foto: Ludvík Hradilek, Deník N
Andrej Babiš mladší na zahájení kampaně hnutí ANO. Foto: Ludvík Hradilek, Deník N

Vládní hnutí ANO v podzimních volbách vsadilo na vymezení se vůči opozičním koalicím a odpor k migraci. V letácích a brožurách, které nechalo natisknout, jeho čelní představitelé slibují, že se budou rvát za občany „až do roztrhání těla“. Hnutí, které je u vlády posledních téměř osm let, kampaň zahájilo bez přítomnosti veřejnosti. Premiéra nicméně na akci zaskočil jeho syn Andrej.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Premiér Andrej Babiš se rozhodl zahájit kampaň v Ústeckém kraji, kde vede kandidátku. Region je pro hnutí ANO od jeho vzniku velmi významný, vyhrává v něm prakticky každé volby.

Vysokou podporu ostatně potvrzuje i velký zájem o předsedu vlády při jeho častých návštěvách v posledních týdnech, což již Deník N popsal zde.

Hnutí ANO si zabralo prostor na Větruši už 1. září, tedy den před konáním akce, aby ji nikdo nemohl narušit. Na místo mohli pouze

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Reportáž

Sněmovní volby

Česko

V tomto okamžiku nejčtenější