Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Od šikany ve škole až po miliardu z kosmetiky. Jak se Rihanna stala nejbohatší zpěvačkou světa

Rihanna v roce 2019 otevřela v Paříži módní butik a stala se nejúspěšnější módní návrhářkou tmavé pleti. Foto: Francois Mori, ČTK/AP
Rihanna v roce 2019 otevřela v Paříži módní butik a stala se nejúspěšnější módní návrhářkou tmavé pleti. Foto: Francois Mori, ČTK/AP

Majetek zpěvačky z Barbadosu se odhaduje na 1,7 miliardy dolarů. Přestože popová hvězda nenahrála nové album od roku 2016.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Zpívala o deštníku, mačkání spouště a diamantech, ale až kosmetika udělala ze zpěvačky Rihanny miliardářku. Časopis Forbes odhadl její majetek na 1,7 miliardy dolarů.

Většinu z nich (1,4 miliardy) tvoří zisky z její kosmetické značky Fenty Beauty. Menší část vydělala díky své řadě spodního prádla Savage x Fenty. Forbes odhadl hodnotu této značky na 270 milionů dolarů. Jen minimum jejího majetku tvoří příjmy z písní, které se dostaly do hitparád.

Barbadoská zpěvačka je druhou nejbohatší ženou v oblasti kultury a zábavy. Před ní je pouze

Tento článek je exkluzivní obsah pro předplatitele Deníku N.

Hudba

Ekonomika, Kultura

V tomto okamžiku nejčtenější