Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Mynář rozšiřuje své panství v Osvětimanech. Nakoupil další pole a lesy

Vratislav Mynář. Foto: Ludvík Hradilek, Deník N
Vratislav Mynář. Foto: Ludvík Hradilek, Deník N

Hradní kancléř Vratislav Mynář si na jaře přikoupil v Osvětimanech na Uherskohradišťsku dalších šest pozemků. Za nemovitosti začátkem března zaplatil sto osmdesát tisíc korun. Realitní makléři oslovení Deníkem N by očekávali vyšší částku.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Hradní kancléř Vratislav Mynář vlastní nemovitosti v Praze i v Brně, nejvíce jich má ale v moravských Osvětimanech. Tam mu patří přes sto pozemků a také sjezdovka, kvůli které získal přezdívku „vlekař“. V uplynulém roce přikoupil podle zjištění Deníku N další parcely a lesy o celkové rozloze zhruba osm tisíc metrů čtverečních.

Prezidentův kancléř Mynář je známý svými podnikatelskými aktivitami právě v domovských Osvětimanech. Neustaly ani poté, co se rozvedl se svojí první ženou, se kterou v obci pod Chřibskými vrchy žil, a co se stal – bez bezpečnostní prověrky – kancléřem prezidenta a začal působit v Praze.

Jak vyplývá z informací Deníku N, letos v březnu

Tento článek je exkluzivní obsah pro předplatitele Deníku N.

Česko

V tomto okamžiku nejčtenější