Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Studio N: Babiš vesele bohatne, stát tragicky chudne, na Feriho jednání mě nikdo neupozornil, říká Pekarová Adamová

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová ve Studiu N. Foto: Adam Hecl, Deník N
Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová ve Studiu N. Foto: Adam Hecl, Deník N

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová by v případě účasti na vládě měla zájem o resort práce a sociálních věcí. Její prioritou by byla penzijní reforma. Jak by vypadala? Neustoupila její strana občanským demokratům příliš z proevropských pozic, například v otázce přijetí eura? Opravdu nic netušila o chování Dominika Feriho? Jaká je budoucnost strany, která by bez koaličních partnerů neměla vstup do Sněmovny zdaleka jistý? Na tyto a další otázky odpovídala předsedkyně TOP 09 v předvolebním speciálu Studia N.

Nové epizody Studia N najdete na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts. Sledovat nás můžete také na Instagramu.

Knihy roku Deníku N: Vyhlášení nové ankety Deníku N
Jaké byly nejlepší knihy uplynulého roku a co výsledky ankety vypovídají o české literatuře? V úterý 6. prosince od 19.00 vás zveme na debatu se zástupci české nakladatelské branže: Milanem Gelnarem, ředitelem nakladatelství Argo, Jakubem Sedláčkem, šéfredaktorem nakladatelství Paseka a Miroslavem Balaštíkem, šéfredaktorem nakladatelství Host.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Předvolební speciál Studia N

Sněmovní volby

Studio N

Česko, Podcast Studio N

V tomto okamžiku nejčtenější