Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Spolehlivý dodavatel dveří? HT dveře

Hledáte dodavatele bezpečnostních dveří, na kterého byste se mohli ve všem spolehnout? Pokud chcete svým klientům nabídnout nejen stylové, ale především bezpečné bydlení, pak se obraťte na HT dveře. Mají skladem více než 4000 kvalitních a bezporuchových dveří a díky vysoké kapacitě montážních skupin dokáží bezpečnostní dveře rychle dodat i namontovat.

Ideální firma na výměnu dveří

Díky tomu, že má společnost přes 100 poboček po celé republice, je schopna opravdu rychle vyřídit veškeré poptávky. Zařídí vše, od poradenství a odborné zaměření přes montáž až po pomoc při řešení případných reklamací. Pokud chcete mít vše pojištěné, oceníte také nadstandardní záruku 5 let, kterou nabízí.

Ostatně kvalitu služeb potvrzují i spokojení klienti, třeba akciová společnost AGROSTAV: „Pro bytový dům STŘED Lavičky nám společnost HT dveře dodala a namontovala bezpečnostní dveře Magnum EXT v celkovém počtu 43 kusů. Vše proběhlo dle domluvy v termínu a naprosto v pořádku“

Bezpečnostní dveře pro byty i domy

Pořádný dodavatel dveří ví, že bezpečnostní třída 3 je základ. Přes takto certifikované dveře se totiž nedostane žádný nezvaný návštěvník. Alespoň ne, pokud zvolí taktiku většiny zlodějů, a sice vysazení dveří, vyvrtání zámku nebo poškození dveří páčidlem, vrtačkou či klasickým šroubovákem.

Proto vám ani v HT dveřích nedoporučí žádné dveře s nižší třídou, nebo horší kvalitou. Zároveň se ale můžete spolehnout, že vám nebudou vnucovat nic, co reálně nikdy nebudete potřebovat. Díky tomu, že za sebou mají již více než 25 000 úspěšných montáží, nasbírali za ta léta spoustu zkušeností a zážitků, které se bez dlouhé tradice získávají jen těžko.

Spolehlivé protipožární dveře

Víme, že zákazníci často slyší na přednosti, jako jsou tepelně-izolační vlastnosti a protipožárnost. Kdo by nechtěl ušetřit za energie na vytápění a zbavit se strachu z vykradení domácnosti?

Proto jsou HT dveře i dodavatelem protipožárních dveří. Ty jsou certifikovány a označeny zkratkou El s číselnou hodnotou, která udává jak dlouho jsou schopné odolat ohni a dýmu. U většiny dveří je to označení El 30.

Takové protipožární dveře dokáží zadržet oheň a zplodiny po dobu 30 minut. To vše díky specifické konstrukci složené z pozinkovaného ocelového plechu, dřevěného rámu a lamel z kalené oceli. Součástí setu je také protipožární páska, kukátko i dřevohliníkový práh.

Nejoblíbenější bezpečnostní dveře českých domácností

V dnešní době jsou dlouholeté zkušenosti něčím, co se jen tak nevidí. I proto je dobré vsadit na ověřenou kvalitu produktu i služby. V HT dveřích můžete vybírat z různých dekorů dveří. Ať už má váš designer jasnou představu, jak bude interiér či exteriér vypadat, nebo chcete něco univerzálního, nebudete zklamáni.

Prezidentská Debata N
Nenechte si ujít prezidentskou Debatu N v kulturním centru Vzlet. V pondělí 5. prosince budete moci na vlastní oči posoudit schopnosti prezidentských kandidátů v horké fázi politické kampaně a navíc uslyšíte debatu odborníků, kteří na jejich vystoupení navážou. Vstupenky jsou k dispozici na GoOut.cz.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Inzerce

V tomto okamžiku nejčtenější