Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Studio N: Jak to vypadá uvnitř ruské továrny na dezinformace

Studio N je zpravodajský podcast Deníku N. Aktuální témata, původní zprávy, komentáře. Moderuje Filip Titlbach
Studio N je zpravodajský podcast Deníku N. Aktuální témata, původní zprávy, komentáře. Moderuje Filip Titlbach

Hrála nebezpečnou hru. Pracovala dva měsíce v dnes už slavné trollí farmě, která patří muži přezdívanému Putinův kuchař. Odhalila tam, jak se rodí kremelské dezinformace, ódy na prezidenta Putina i diskreditační kampaně. Zaplatila za to zdravím. Novinářka Ludmila Savčuková se stala cílem nebývalého pronásledování nejen v kybernetickém prostoru. Poslechněte si, co zjistila.

Ve druhé části podcastu se dostaneme k velkému odhodlání zástupce šéfredaktora Deníku N Lukáše Wernera, který se vydal na tisíc mil dlouhou trasu na kole, aby překonal sám sebe. Co o sobě zjistíte, když ujedete výjimečně náročný vytrvalostní závod napříč Slovenskem a Českem?

Podcasty Deníku N najdete každý všední den na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts Podbean. Rozjezd Studia N podpořil grantem Nadační fond nezávislé žurnalistiky.

Komerční sdělení sponzora podcastu:
Neomezená data od O2 jsou tady! Právě startujeme nové tarify NEO s neomezenými daty na O2.cz

Konference N: Jsme připraveni?
Deník N letos oslaví páté narozeniny. Při té příležitosti pořádáme mimořádnou celodenní konferenci se sérií netradičních rozhovorů, které se tématem zaměří na budoucnost. Koná se v pražském Kině Světozor v úterý 31. října. Vstupenky můžete kupovat už nyní.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Studio N

Komentáře, Podcast Studio N

V tomto okamžiku nejčtenější