Deník N

Studio N: Poslechněte si příběhy rodin, které se rozhádaly kvůli politice

Studio N je zpravodajský podcast Deníku N. Aktuální témata, původní zprávy, komentáře.
Studio N je zpravodajský podcast Deníku N. Aktuální témata, původní zprávy, komentáře.

Zažili jsme to asi v nějaké podobě všichni. Přímý střet s někým, kdo má na určitou věc zcela opačný názor než my. Když je to cizí člověk, nebolí to zdaleka tak, jako když jde o někoho z rodiny. Rozdělené rodiny kvůli politickým názorům, to je nový fenomén této doby. Hlavní téma dnešního podcastu.

Za mikrofonem dnes premiérově uslyšíte v roli moderátorky hlas Jany Ciglerové, která se po dobu Filipovy nemoci ujala podcastů. Filip děkuje a (přeje všem) zdraví!

Druhým tématem dnešního Studia N jsou víkendové volby v Rakousku, které se svými lidovci drtivě vyhrál Sebastian Kurz. Volby však měly i dalšího, menšího vítěze. Na výsluní se vrátili rakouští Zelení, kteří dokázali zopakovat nejvyšší zisk ve své politické historii. Rakouské volby tak potvrdily, že zelené strany v posledních měsících v různých evropských zemích postupně sílí, analyzuje Jan Tvrdoň.

Podcasty Deníku N najdete každý všední den na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts Podbean. Rozjezd Studia N podpořil grantem Nadační fond nezávislé žurnalistiky.

Komerční sdělení sponzora podcastu:
Neomezená data od O2 jsou tady! Právě startujeme nové tarify NEO s neomezenými daty na O2.cz

Studio N

Komentáře, Podcast Studio N

V tomto okamžiku nejčtenější