Deník N

Tváře Ameriky: „Každý by měl dostat druhou šanci, a tedy i Trump“

Hudební producent Charlie Phillips je původem z Jamajky. Žije částečně v Miami a částečně v New Jersey. Foto: Jana Ciglerová, Deník N
Hudební producent Charlie Phillips je původem z Jamajky. Žije částečně v Miami a částečně v New Jersey. Foto: Jana Ciglerová, Deník N

Co den, to jeden americký příběh. Nový seriál Deníku N přináší každý prázdninový den jeden původní profilový rozhovor s obyčejným člověkem z USA. Běžní lidé z americké ulice, z nichž každý má svůj příběh a úhel pohledu. Jediná otázka, kterou dostali všichni stejnou, je, zda budou v prezidentských volbách příští rok volit Donalda Trumpa.

Charlie Phillips (37)
Hudební producent
Místo původu: Montego Bay, Jamajka,
V USA: 17 let

„Moji rodiče přijeli do USA v roce 1996 a usadili se v Miami. Zůstal jsem ještě nějakou dobu na Jamajce bez nich, ale když mi bylo dvacet, nakonec jsem podlehl a odjel za nimi do Ameriky.

Z Jamajky se mi nechtělo, měl jsem to tam moc rád. Měl jsem tam kamarády, dobrou školu, a tak jsem ji tam nejdřív dokončil. V Miami jsem pak začal chodit na vysokou školu, ale vůbec se mi to nelíbilo, a tak jsem se odstěhoval do New Yorku ke své tetě.

Na Jamajce zimu nemáme žádnou, a tak jsem

Tento článek je exkluzivní obsah pro předplatitele Deníku N.

Tváře Ameriky

USA

Nezařazené

V tomto okamžiku nejčtenější