Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Studio N: Kam se poděla princezna Catherine?

Britské královské rodině se nedaří utišit spekulace o tom, co se děje s princeznou Catherine. Po lednové operaci se Kate Middleton stáhla z veřejného dění a po uveřejnění upravené fotografie se masivně rozšiřují konspirační teorie o jejím stavu. Británií nově také otřásl incident, při kterém se jeden ze zaměstnanců nemocnice údajně pokusil nahlédnout do jejích lékařských záznamů. Co se skutečně děje a co už jsou divoké teorie? Filip Titlbach se ptá spolupracovníka Deníku N ve Velké Británii Ivana Kytky, který dřív pracoval pro BBC.

Nové epizody Studia N najdete každý všední den odpoledne na našem webu, na YouTube a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a dalších. Sledovat nás můžete také na Instagramu.

 


Křest N: Czechy. To nevymyslíš.
Zveme vás na křest knihy Czechy. To nevymyslíš. Polský autor nám ukazuje naši zemi tak, jak my ji nikdy vidět nedokážeme – zvenčí, přitom zasvěceně, s velkou znalostí faktů a s láskou.

S autorem knižní novinky Edice N Aleksanderem Kaczorowskim si v úterý 16. dubna od 19 hodin v Knihovně Václava Havla bude povídat vědecký redaktor Deníku N Petr Koubský nejen o knize, ale také o vztahu Poláků a Čechů, o podobnostech a rozdílech mezi dvěma blízkými, ale občas dramaticky odlišnými sousedními zeměmi.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Británie

Studio N

Podcast Studio N, Svět

V tomto okamžiku nejčtenější