Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Politická Pointa N: V průzkumech jsou v kolonce „ostatní“, přesto „český Gere“ hrozí Bruselu

Někdejší kandidát na prezidenta Karel Diviš má tentokrát zájem o Evropský parlament. Foto: Gabriel Kuchta, Deník N
Někdejší kandidát na prezidenta Karel Diviš má tentokrát zájem o Evropský parlament. Foto: Gabriel Kuchta, Deník N

V týdnu, kdy mnozí poslanci lyžují, dostávají více prostoru i strany, které v průzkumech nemají ani procento a půl. Příležitosti upoutat na sebe pozornost tak využili Svobodní, kteří pohrozili Bruselu. A zkouší to i Jiří Paroubek, který se snažil zlanařit zemědělce.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Svobodní údajně milují přírodu, proto chtějí pro lidi „jádro a mašiny“. Pochopitelně ty se spalovacím motorem, protože jak jinak se má pravicově a ekonomicky smýšlející muž dopravovat do práce?

Tato strana měla ve čtvrtek tiskovou konferenci, na níž Evropě pohrozila zastavením Green Dealu a zdůraznila svůj boj za korunu.

Nebýt jarních prázdnin, byli by toho lidé ušetřeni. Tento týden ale mnozí poslanci odcestovali na lyže, události komentovali až poté, co v Alpách slezli z lanovek, a tak veřejný prostor dočasně opanovali politici ze stran, které

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Pointa N

Vláda Petra Fialy

Volby do Evropského parlamentu

Česko, Komentáře

V tomto okamžiku nejčtenější