Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Zlo zatím triumfuje. Aneb proč se na vás zlobím, Alexeji Navalnyj

Alexej Navalnyj. Archivní foto: Maxim Šemetov, Reuters
Alexej Navalnyj. Archivní foto: Maxim Šemetov, Reuters

Ekaterina Kanakova v osobně laděném komentáři shrnuje, jaké emoce vyvolává smrt Alexeje Navalného v ruské trestanecké kolonii nebo na co by se teď měli příznivci opozičního politika zaměřit.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Ach jo, Alexeji Anatoljeviči. Mnozí vědí, že jsem vás jako politika často kritizovala, vaše rozhodnutí a slova ve mně vyvolávala spoustu nedůvěry a otázek, na které už nedostanu odpověď. Za to může Putin. Snil o vaší smrti a jeho přání se vyplnilo. Nic jiného jsme od něj ani nečekali. Copak se dalo očekávat, že vás nechá na pokoji, když vymazal ze zemského povrchu ukrajinská města, zabil statisíce lidí v sousední zemi a zlikvidoval další své odpůrce v Rusku i mimo něj?

Já jsem ale velmi naštvaná, Alexeji Anatoljeviči. Naštvaná, že vaše jediné rozhodnutí umožnilo

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Alexej Navalnyj

Jak přemýšlí Putinovo Rusko

Rusko

Komentáře

V tomto okamžiku nejčtenější