Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Studio N: Trump děsí spojence. Zachrání nás NATO před Putinem?

Donald Trump prohlásil, že pokud země NATO nebudou dávat dost na obranu a napadne je Rusko, Spojené státy pod jeho vedením jim na pomoc nepřijdou. Dokonce řekl, že by v takovém případě Putina povzbudil, ať si dělá, co chce. Co tedy můžeme čekat od možné budoucí hlavy Spojených států? A pomohlo by nám NATO v případě ohrožení? Hostem Filipa Titlbacha je politický geograf Michael Romancov.

Nové epizody Studia N najdete každý všední den odpoledne na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a dalších. Sledovat nás můžete také na Instagramu.

Debata N: Supervolební rok v české politice
Jak moc mohou různé volební strategie rozštěpit vládní koalici a co se může změnit po eurovolbách a krajských a senátních volbách v Česku? Do jaké míry může výsledek letošních trojích voleb ovlivnit zásadní volby do Poslanecké sněmovny příští rok?

Redaktorka Deníku N Markéta Boubínová si do debaty v Knihovně Václava Havla pozvala politoložku Annu Shavit (FSV UK), sociologa Martina Buchtíka (STEM) a redaktora Jana Tvrdoně (Deník N). V úterý 5. března od 19 hodin.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Donald Trump

Ruská válka na Ukrajině

Rusko

Studio N

USA

Vladimir Putin

Podcast Studio N, Svět

V tomto okamžiku nejčtenější