Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Putin vystříhal části Carlsonova rozhovoru, z komentátora si utahoval. Ověřujeme nejkřiklavější výroky ruského vůdce

Americký moderátor Tucker Carlson vede v Moskvě rozhovor s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Foto: kremlin.ru
Americký moderátor Tucker Carlson vede v Moskvě rozhovor s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Foto: kremlin.ru

ANALÝZA: „Vy jste se hlásil do CIA. Ještě že vás tam nevzali,“ řekl v jeden moment Vladimir Putin moderátorovi Tuckeru Carlsonovi. Zatímco v jiných momentech jejich setkání Američan propukal v náhlý smích, v tuto chvíli zůstal na ruského vůdce jen zírat. Přinášíme top momenty jinak nezáživné ruské propagandy.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Karty byly rozdané hned na začátku. Kamery oba muže, moderátora Tuckera Carlsona a ruského prezidenta Vladimira Putina, zabraly až usazené na židlích u stolku tak malého, že by jim ho i Emmanuel Macron mohl závidět. Díky tomu nebyl vidět výškový rozdíl mezi nimi (Carlson je vyšší, Putin je, jak známo, nevysokého vzrůstu), způsob Putinovy chůze ani jakýkoliv detail, který by mohl ohrozit image Putina coby velkého vůdce.

I tak bylo patrné Putinovo úvodní napětí, kdy si odložil

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Média

Rusko

USA

Vladimir Putin

Svět

V tomto okamžiku nejčtenější