Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Do Vánoc zbývá týden. Inspirujte se našimi tipy na kulturní a zejména knižní dárky pro vaše blízké

Knihkupectví jsou knihami přeplněná. Foto: Becca Tapert, Unsplash
Knihkupectví jsou knihami přeplněná. Foto: Becca Tapert, Unsplash

Štědrovečerní veselí se plíživě blíží a s ním i dárkové šílenství. Na nákup dárků zbývá poslední týden, zorientujte se v knihkupectvích s pomocí všech našich knižních tipů z poslední doby. S tipy na další kulturní dárky navrch.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Inspirovat se můžete především v našem speciálu k druhému ročníku ankety Knihy roku Deníku N. Krom vítězů a finalistů lze doporučit i kompletní soupis všech tipů od oslovených osobností českého kulturního a veřejného života.

Tento pátek jsme publikovali další tipy zaměřené na jednotlivé čtenářské zájmy a kategorie.

Všechny naše literární texty, mezi nimiž najdete i recenze dalších aktuálních knih, najdete v záložce Literatura.

Krom tipů pro dospělé čtenáře jsme se letos věnovali také literatuře pro děti a mládež. Nejen ve speciálu o dětských knihách, ale také v samostatných textech, poslední vyšel v pátek.

Také jsme shrnuli dalších pět aktuálních tipů pro dospívající čtenáře.

A tady, v rámci dětského speciálu, najdete třináct podzimních novinek pro děti.

Tento víkend lze krom běžných knihkupectví zamířit i na dvě pražské kulturní akce, kde možná také najdete inspiraci. Především od soboty do neděle v pražském

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Literatura

Vánoce

Kultura

V tomto okamžiku nejčtenější