Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Návod Deníku N na ideální zvládnutí dárků a spoustu radosti

S Deníkem N nemusíte dlouho přemýšlet nad tím, jak snadno zařídit ideální dárky pro celou rodinu. Tohle je návod, jak si s tím poradit úplně jednoduše, kdykoli a odkudkoli.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Vánoční předplatné

Předplatné je univerzální dárek. Praktický, užitečný, inspirativní, s trvalou hodnotou, a přitom každý den nový. Ocení ho rodiče (třeba s tiskem) i studenti (s aplikací) nebo přátelé (s pátečníkem a víkendovými přílohami).

Ideálně v roční variantě, protože k ní navíc od nás dostanete jednu nebo dvě knížky z naší letošní produkce Edice N. Z těch mohou být také skvělé dárky. Do konce roku přitom stále za dosavadní nižší cenu.

Knihy Edice N

Máte ještě pár dnů na včasné objednání knížek z Edice N v našem e-shopu. Ale na poslední chvíli je samozřejmě najdete i v knihkupectvích. Pořídit se dají také jako e-knihy na Palmknihách. Jsou mezi nimi čtenářské hity i knihy oceněné porotou v nominacích na Magnesii Literu. I pro ně platí, že pomáhají rozumět lépe světu.

A kdo bude o tomto víkendu v Praze, může se zastavit u našeho knižního stánku na zimním Knihexu, který se tentokrát koná v Technologickém centru UMPRUM na adrese Mikulandská 5, Praha 1. Budeme se na vás těšit.

Merch

V nabídce našeho obchodu nejsou jen knížky, ale také naše hrnky, trička a superpevné a objemné tašky, které unesou například i spousty knih. Radost pod vánočním stromkem zaručena!

Podpora nezávislé novinařiny

Každým předplatným uděláte radost nejen svým blízkým, ale také nám. Umožníte nám tak rozvíjet naši práci a pokračovat v ní i v dalším roce, který jistě nebude chudý na přelomové události, v nichž bude potřeba se dobře zorientovat.

Věříme, že díky takto jednoduchému návodu na snadné obstarání spousty radosti budete mít o to větší šanci užít si sváteční chvíle v co největším klidu a příjemném naladění.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Deník N

Nezařazené

V tomto okamžiku nejčtenější