Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Češi mají obří zájem o fotbalové Euro v Německu. Jak získat vstupenky?

Rozlosování základních skupin mistrovství Evropy na prosincovém ceremoniálu v Hamburku. Foto: Lars Baron, UEFA via Getty Images
Rozlosování základních skupin mistrovství Evropy na prosincovém ceremoniálu v Hamburku. Foto: Lars Baron, UEFA via Getty Images

Česko se poosmé za sebou kvalifikovalo na fotbalové mistrovství Evropy. Jelikož se turnaj příští rok koná v Německu, čeští fanoušci mají vzácnou příležitost navštívit zápasy bez náročného cestování. Vysvětlujeme vše důležité ohledně lístků i samotného šampionátu.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Sedmnácté mistrovství Evropy se uskuteční v deseti německých městech od 14. června do 14. července. Odpovídáme na hlavní otázky.

Jak získat vstupenky?

Na webových stránkách Fotbalové asociace České republiky (FAČR) je do 6. prosince 22 hodin možné odesílat žádost o získání vstupenek na skupinové zápasy české reprezentace.

Kolik vstupenek je k dispozici?

Asociace má na každý zápas k prodeji

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Fotbal

Mistrovství Evropy ve fotbale

Sport

V tomto okamžiku nejčtenější