Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Děcka/práce: Co svým dětem na Vánoce dávají spisovatelka, ekonom nebo novináři? A co nás nejmenší mohou naučit o přátelství?

Co dáte svým dětem pod stromeček? Inspiraci můžete najít v newsletteru Děcka/práce. Foto: Adobe Stock, obrázek vygenerovala umělá inteligence
Co dáte svým dětem pod stromeček? Inspiraci můžete najít v newsletteru Děcka/práce. Foto: Adobe Stock, obrázek vygenerovala umělá inteligence

Newsletter Evy Mošpanové Děcka/práce je o rodině a chcete ho číst, když si od té své potřebujete oddechnout. V tomto vydání se podíváme na to, co nejlepšího můžete dát dětem na Vánoce. A také na to, co mohou dospělí odkoukat od dětských přátelství a co nového – a občas i hodně překvapivého – se děje kolem předškolních zařízení.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Rady pro Ježíška

Do Vánoc zbývají pouze tři týdny a na stolech rodičů už se množí dopisy pro Ježíška. Darovat dobrý dárek je umění. Zeptali jsme se proto lidí, kteří o věcech kolem sebe hodně přemýšlejí, jaké dary dávají svým dětem oni. V jejich odpovědích najdete mimo jiné čtyři různé způsoby, jak se k nadílce pod stromeček dá přistupovat.

Vánoce už před Vánoci – Kateřina Tučková, spisovatelka

Už od prvních let svým dětem dávám ke každé příležitosti knihy. Loni u nás nejvíce zabodoval

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Děcka/práce

Rodina a vztahy

Rodina, vztahy a zdraví

V tomto okamžiku nejčtenější