Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

live! Kam s dětmi během pondělní stávky škol? Za kulturou! Přečtěte si tipy na galerie, divadla i filmy

Z nové expozice Dětské muzeum v Národním muzeu. Foto: Národní muzeum
Z nové expozice Dětské muzeum v Národním muzeu. Foto: Národní muzeum

Učitelé stávkují a řada škol bude v pondělí zavřená. Nebudou ale zavřená různá místa, kam lze s dětmi vyrazit za uměním, poznáním či jenom za rozptýlením. Pondělí bude v řadě rodin nejspíš dlouhé; pojďte si z toho, že vaše děti nepůjdou do školy, udělat příležitost, jak s nimi strávit společný čas. Nabízíme pár tipů.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Pondělí je bohužel v galeriích tradičně zavíracím dnem. Ty se pravděpodobné poptávce rodičů po návštěvě ale příliš pružně nepřizpůsobily. Ani tak nezkoušejte vyrazit třeba do pražské Národní galerie, která by za jiných okolností byla dobrým tipem třeba díky novým, skvěle pojatým stálým expozicím ve Veletržním paláci.

Otevřeno naštěstí má

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

live!

Stávka 27. listopadu

Kultura

V tomto okamžiku nejčtenější