Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

„Nezáleží na tom, jaké je horko, vždycky můžete vypadat, že vám je zima.“ Kim Kardashian uvedla na trh netradiční podprsenku, vyprodala se za den

Kim Kardashian v reklamě na novou podprsenku s bradavkami značky Skims. Foto: Skims/Instagram
Kim Kardashian v reklamě na novou podprsenku s bradavkami značky Skims. Foto: Skims/Instagram

Kim Kardashian vyvolala na sociálních sítích rozruch poté, co představila novou „bradavkovou podprsenku“ své značky spodního prádla Skims. A zatímco někteří nové push-up podprsence s nápadným detailem tleskají, jiní se pohoršují. Každopádně podprsenka se na e-shopu den po uvedení zcela vyprodala.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Americká televizní hvězda Kim Kardashian představila před několika dny v rámci své značky spodního prádla novou vycpanou podprsenku se všitými bradavkami. Podprsenka tak dává zákaznicím možnost vytvářet dojem, že nenosí spodní prádlo, a přesto mají perfektní ňadra s tvrdými bradavkami.

„Teplota Země je stále vyšší a vyšší, hladiny moří stoupají, ledovce tají. A já nejsem vědec. Ale věřím, že každý může využít své dovednosti k tomu, aby něco vytvořil. Proto uvádím zbrusu novou podprsenku se zabudovanými bradavkami. Nezáleží na tom, jaké je horko, vždycky můžete vypadat, že vám je zima,“ říká Kardashian v reklamě na revoluční podprsenku.

„Některé dny mohou být tvrdé, ale tyhle bradavky jsou tvrdší. A na rozdíl od ledovců, tyhle jsou věčné,“ dodává Kardashian ve spotu.

Pro mnohé až obscénní kus spodního prádla, který pod upnutým tričkem lze jen těžko přehlédnout, vyvolal kritiku i úžas.

„Je tohle vtip? Prosím řekněte, že

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Móda

Rodina, vztahy a zdraví

V tomto okamžiku nejčtenější