Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Šlachta hlásí posilu. Přísaze bude pomáhat brněnský exprimátor Vokřál, který ještě loni kandidoval za ANO

Bývalý brněnský primátor Petr Vokřál. Foto: ČTK
Bývalý brněnský primátor Petr Vokřál. Foto: ČTK

Přísaha Roberta Šlachty bude mít ve svém expertním týmu Petra Vokřála. Bývalý brněnský primátor byl v minulosti místopředsedou ANO, ještě v loňském roce za opoziční uskupení neúspěšně kandidoval do Senátu.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Vokřálovo připojení se k expertnímu týmu mimoparlamentního hnutí Přísaha oznámil předseda Šlachta na sociální síti X. „Petr Vokřál posiluje expertní tým před nadcházejícími krajskými a senátními volbami,“ sdělil šéf hnutí s tím, že oficiálně Vokřála představí na zítřejší tiskové konferenci.

Jako člen expertního týmu by měl bývalý brněnský primátor pomáhat Přísaze v oblasti komunální a krajské politiky. Členem se podle svých slov

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Krajské a senátní volby 2024

Česko

V tomto okamžiku nejčtenější