Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Dokument Beckham: idylický svět rodiny slavného fotbalisty nenarušila nevěra ani problémy Victoriina módního impéria

David Beckham a Victoria Beckham na premiéře dokumentu v Londýně, Foto: ČTK / imago stock&people / Steve Vas
David Beckham a Victoria Beckham na premiéře dokumentu v Londýně, Foto: ČTK / imago stock&people / Steve Vas

Streamovací platforma Netflix uvedla čtyřdílný seriál, ve kterém dnes již osmačtyřicetiletý bývalý fotbalista a ikona přelomu tisíciletí David Beckham vzpomíná nejen na svou hvězdnou kariéru, ale odhaluje i kus svého soukromí.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Zatímco celý svět Beckhama zná jako potetovaný sexsymbol a jeho ženu Victorii jako někdejší Posh Spice, která se nikdy neusmívá, v dokumentu se dvojice ukazuje jako „normální“ manželský pár, který vychoval čtyři děti a který řeší problémy jako každá jiná dvojice.

Beckham vyrostl v Londýně v rodině fanoušků Manchesteru United, v jehož barvách později zářil. Do povědomí i nefotbalových fanoušků se ale dostal díky vztahu se zpěvačkou z britské skupiny Spice Girls Victorií Adams.

Dvojice se díky svému stylu stala i módními ikonami milénia. Účes „na beckhama“ nebo na „na beckhamku“ je nezapomenutelný dodnes.

„Posh a Becks“

Hvězdný pár na přelomu tisíciletí nenasytní paparazzi sledovali na každém kroku a dvojice denně plnila titulky bulváru jako „Posh a Becks“. A i po 25 letech zůstává stejně slavná a úspěšná. Mnohá média proto dokument Netflixu označila za oslavu jejich vztahu.

Dokument kromě Beckhamovy výjimečné fotbalové kariéry ukazuje i to, že

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Fotbal

Móda

Televize

Kultura, Sport

V tomto okamžiku nejčtenější