Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Přežili jsme Mečiara, přežijeme i Fica. Slovensko ale čekají další promarněná léta plná kradení, vulgárností a lží

Peter Pellegrini (vzadu) se rozhodl krýt záda Robertu Ficovi. Foto: Tomáš Benedikovič, Denník N
Peter Pellegrini (vzadu) se rozhodl krýt záda Robertu Ficovi. Foto: Tomáš Benedikovič, Denník N

Komentář Matúše Kostolného: Peter Pellegrini si vybral: chce vládu s Robertem Ficem a národovci Andreje Danka. Vybral si minulost.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Předseda Hlasu Pellegrini odmítl příležitost pro sebe i svou stranu. Spojení s demokratickými stranami mu dávalo naději. Mohl zabojovat, aby se zbavil kriminálního temna, které si s Ficem prožil.

Jednohlasné stanovisko jeho Hlasu ve prospěch koalice se Směrem a Slovenskou národní stranou je zprávou, že tato strana ze Směru nikdy opravdu neodešla. Přihlásili se ke všem zločinům politiků a jejich lidí, které za poslední tři roky policie a prokuratura vyšetřily.

Toto je Soumrak. Toto je Bouře, Vichřice, Burina, Mýtník, Očistec, Bonaparte. Toto je Dobytkář (policií vyšetřované kauzy spojené s Robertem Ficem, pozn. red.).

Rozhodnutí Hlasu znamená, že se k moci vrací Robert Fico. Bez nich by to nedokázal.

Fico se bude na začátek tvářit, že je jiný, než

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Názor

Slovensko

Komentáře

V tomto okamžiku nejčtenější