Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Baroš stáhl návrh na insolvenci. S investorem, který mu dlužil, se dohodl

Fotbalista Milan Baroš. Foto: ČTK
Fotbalista Milan Baroš. Foto: ČTK

Fotbalista Milan Baroš uzavřel dohodu s podnikatelem Romanem Petrem, kterému půjčil 25 milionů korun. Petr mu peníze včas nevrátil, vyplývá z insolvenčního návrhu, který na něj Baroš podal. Nyní ho vzal zpět.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Baroš se dostal do sporu s investorem Romanem Petrem, kterému loni poslal 25 milionů korun. V průběhu jednoho roku měl Baroš na úrocích vydělat necelý milion.

Na konci srpna však podal fotbalista na podnikatele návrh na insolvenci, protože ani půl roku po splatnosti nedostal své peníze zpátky. Z veřejně přístupného návrhu vyplývá, že na úrocích z prodlení měl inkasovat další dva miliony.

Nyní však Baroš návrh stáhl. „Je pravda, že návrh na insolvenci byl vzatý zpět,“ řekl Deníku N fotbalistův advokát Julius Kramarič. Na otázku, zda podnikatel peníze splatil,

Tento článek je exkluzivním obsahem pro předplatitele Deníku N.

Fotbal

Osobní finance

Česko, Sport

V tomto okamžiku nejčtenější