Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Studio N: Jaké mají být školky budoucnosti?

Školy a školky bojují s nedostatkem míst pro děti. Vláda se proto chystá rozvolnit drtivou většinu hygienických pravidel, kterými se tato zařízení dnes musí řídit. Ruší například minimální nároky na prostor žáků ve třídách, děti se tak budou moci učit v menších třídách než dnes. Proč se debata nad změnou hygienických norem ve školství scvrkla do diskuze o chybějících plotech u mateřských škol? A jak mají vypadat školky budoucnosti? V podcastu mluvíme s redaktorkou Ivou Bezděkovou a redaktorem Prokopem Vodrážkou.

Tento text pro vás načetl robotický hlas. Pokud najdete chybu ve výslovnosti, dejte nám prosím vědět. Audioverze článků můžete poslouchat v rámci klubového předplatného. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné. Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Nové epizody Studia N najdete každý všední den odpoledne na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a dalších. Sledovat nás můžete také na Instagramu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Školství

Studio N

Územní rozvoj

Česko, Podcast Studio N

V tomto okamžiku nejčtenější