Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Studio N: Je Socdem poslední šancí pro českou levici?

Česká strana sociálně demokratická, ČSSD, změní po třiceti letech svůj název na Sociální demokracii se zkratkou Socdem. Delegáti a delegátky o tom rozhodly na sobotním sjezdu v Plzni. Má po této změně šanci vrátit se do Parlamentu? A vzchopí se někdy česká levice? Hostem podcastu je politolog Lukáš Jelínek, který pracoval i jako konzultant politiků v sociální demokracii.

Nové epizody Studia N najdete každý všední den odpoledne na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a dalších. Sledovat nás můžete také na Instagramu.

Debata N: Supervolební rok v české politice
Jak moc mohou různé volební strategie rozštěpit vládní koalici a co se může změnit po eurovolbách a krajských a senátních volbách v Česku? Do jaké míry může výsledek letošních trojích voleb ovlivnit zásadní volby do Poslanecké sněmovny příští rok?

Redaktorka Deníku N Markéta Boubínová si do debaty v Knihovně Václava Havla pozvala politoložku Annu Shavit (FSV UK), sociologa Martina Buchtíka (STEM) a redaktora Jana Tvrdoně (Deník N). V úterý 5. března od 19 hodin.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Sjezd ČSSD

Sociální politika

Studio N

Česko, Podcast Studio N

V tomto okamžiku nejčtenější