Deník N

Jaz přichází! Stránky Deníku N ožívají postavami s nejžervější českí součaznosti

Jaz pro Deník N
Jaz pro Deník N

Vedoucí Ústafu českí historje byl doposud znám jako badatel v dobách dávných a ještě mnohem novějších. Jeho bohatě a vlastnoručně ilustrované kroniky se staly, mezi těmi, kdo jim rozumí, kultem. Dnes svou pozornost obrací novým směrem – k té nejaktuálnější současnosti.

Proč by historie měla být privilegovaná proti současnosti? Proč by se měla těšit originální interpretaci výjimečného umělce, zatímco současnost by jaksi, nebojme se to říci, utřela? Na to je jednoduchá odpověď – dnes je realita tak vtipná, že říci k ní cokoliv satirického působí naprosto vážně.

Ovšem existuje výjimka potvrzující pravidlo. Jaz.

Možná si z nás jenom dělá legraci a nakonec dopadneme jako kikoti, ale říkal, že se na něj můžeme spolehnout jako Huz na Zmikunda! Takže se s jeho oprasy budete moci na stránkách Deníku N setkávat každý pátek. Ať už to bude Velký, černý nebo Robinsonův, pátek zkrátka bude patřit Jazovi a jeho grafickým politologickým analýzám.

Nestěžujte si, sami si za to můžete. Psali jste pravidelně: „Proč nemáte českého Shootyho?“ A my jsme se dosud jen s tichou závistí trapně vymlouvali: „Na Slováky doprí.“ Ale teď, teď vám konečně můžeme zahrát Jaz!

Dvě ukázky už jste mohli spatřit na vlastní oči (Prezident Zeman ve VídniKonec úťoků v dopravě). Dnes vám níže přinášíme čtyři nové bonusy z poslední doby, abyste viděli, co vás čeká, a navíc

Jaz

V tomto okamžiku nejčtenější