Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Studio N: Podle nejlepšího vědomí a svědomí. Pavel je prezident

Petr Pavel se stal složením slibu čtvrtým prezidentem České republiky. Vystřídal tak ve funkci po deseti letech Miloše Zemana. V inauguračním projevu řekl, že chce do vedení země vrátit důstojnost, respekt, slušnost a další hodnoty, na které se podle něj rezignovalo. A taky avizoval, že brzy zveřejní svůj plán konkrétních cílů na prvních sto dní ve funkci. Jaká byla Pavlova inaugurace? A v jakém stavu přebírá prezidentský úřad? Hostem podcastu je politický analytik Deníku N Jan Tvrdoň.

Nové epizody Studia N najdete každý všední den odpoledne na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a dalších. Sledovat nás můžete také na Instagramu.

Zveme vás na křest novinky v naší Edici N, knihy Orgány nepatří do nebe. Ten se koná v úterý 3. října od 19 hodin se v Knihovně Václava Havla, kde při té příležitosti proběhne i debata, jejímiž hosty budou transplantační chirurg Jiří Froněk, transplantovaný trenér české reprezentace v thajském boxu Jiří Mejstřík a autorka knihy Renata Kalenská. Večerem bude provázet Petra Procházková.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Inaugurace

Petr Pavel

Studio N

Volby prezidenta ČR

Česko, Podcast Studio N

V tomto okamžiku nejčtenější