Deník N

Jak mi multikulti lobby indoktrinovala děti. A TOHLE CHCETE V ČESKU???

Považte, do rakouské školy se dostal arabský chléb. Foto: pixabay.com
Považte, do rakouské školy se dostal arabský chléb. Foto: pixabay.com

Komentář Jana Moláčka: Každou chvíli teď čtu, že v nějaké české škole probíhá multikulturní indoktrinace. U nás má zatím ale jen umírněnou formu. Většinou to vypadá tak, že do třídy přijde nějaký student nebo studentka z cizí země a zapleveluje nevinné dětské dušičky vyprávěním o tom, že v jejich zemi mají třeba místo kůrovcem sežraných lesů poušť, že se tam píše jinými písmenky a podobně.

To na Západě je multikulturní lobby o hodně dál. Vzpomněl jsem si na jeden zážitek svých dětí z Vídně, který by se v Česku nepochybně řešil na mimořádném zasedání školského výboru parlamentu pod vedením mimořádně rozhořčeného Václava Klause mladšího.

Už nevím, jestli to bylo ve školce, nebo v první třídě základní školy (dál to moje děti v rakouském školství nedotáhly, protože jsme se celá rodina odstěhovali do Prahy). Syn přišel jednou odpoledne s tím, že má druhý den přinést do školy (nebo školky, fakt už nevím, budu se odteď tvářit, že šlo o školu) chleba. Ne na svačinu, ale na projekt.

Šlo o propagandu, z níž by se každému českému odpůrci multikulturalismu zježily hrůzou chlupy na celém nápisy „Ortel“ potetovaném těle.

Všechny děti měly do školy přinést to

Tento článek je exkluzivní obsah pro předplatitele Deníku N.

Názor

V tomto okamžiku nejčtenější