Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Aréna N: Nenapadá mě, který můj klient by po mně mohl chtít schůzku s prezidentem, říká Kolář

Budoucí externí poradce prezidenta Petr Kolář odmítl, že by se mohl dostat do střetu zájmů, přestože bude dál působit jako konzultant pro soukromé firmy. Pokud bude některý z jeho klientů usilovat například o doprovázení prezidenta na zahraniční cestu, odkáže ho prý na oficiální postup. Odpovídal také na otázky týkající se americké lobbistické firmy Squire Patton Boggs, s níž externě spolupracuje, a která do loňska pracovala také pro ruskou banku Gazprombank. Kolář v podcastu řekl, že o tom nevěděl.

Aréna N je nový podcast Deníku N. Politici a političky odpovídají na otázky Renaty Kalenské a Jana Moláčka. Rozhovory najdete každý čtvrtek na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Pocket Casts a dalších.

 


Křest N: Czechy. To nevymyslíš.
Zveme vás na křest knihy Czechy. To nevymyslíš. Polský autor nám ukazuje naši zemi tak, jak my ji nikdy vidět nedokážeme – zvenčí, přitom zasvěceně, s velkou znalostí faktů a s láskou.

S autorem knižní novinky Edice N Aleksanderem Kaczorowskim si v úterý 16. dubna od 19 hodin v Knihovně Václava Havla bude povídat vědecký redaktor Deníku N Petr Koubský nejen o knize, ale také o vztahu Poláků a Čechů, o podobnostech a rozdílech mezi dvěma blízkými, ale občas dramaticky odlišnými sousedními zeměmi.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Aréna N

Petr Pavel

Volby prezidenta ČR

Česko, Podcast Aréna N

V tomto okamžiku nejčtenější