Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Do boje půjdou všichni, psal dřív Babiš. Teď spolu s dezinformátory viní armádu, že straší válkou

Tehdejší premiér Andrej Babiš při návštěvě 42. mechanizovaného praporu v Táboře v květnu 2020. Foto: Václav Pancer, ČTK
Tehdejší premiér Andrej Babiš při návštěvě 42. mechanizovaného praporu v Táboře v květnu 2020. Foto: Václav Pancer, ČTK

Čekání, jaká bude hlavní předvolební „kauza“ na dezinformačních webech, je u konce. Svatým grálem se stal výrok náčelníka generálního štábu Karla Řehky, který weby překrucují, aby vyvolaly dojem hrozící mobilizace obyvatelstva do války. Pokračují tak ve vyvolávání strachu z války, s nímž začal Andrej Babiš.

Kompletní audioverze článků jsou dostupné v rámci klubového předplatného společně s aplikací Deníku N, která umožňuje i offline poslech. Pokud ji ještě nemáte, nainstalujte si ji do svého mobilu.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Upgradujte své předplatné.

Plné znění audioverzí článků je dostupné pouze pro předplatitele Klubu N. Předplaťte si ho také.

Dezinformační weby se letos pevně sešikovaly za Andrejem Babišem, politikem, jemuž ještě během covidové krize nemohly přijít na jméno a vykreslovaly ho jako hlavní zlo v zemi, které chce očipovat populaci prostřednictvím očkování.

Divné to ale není. Babišův soupeř Petr Pavel je

Dobří přátelé vám sdílejí kvalitní informace

Kamil Kopecký vám daruje následující článek Deníku N, který je jinak za platební bránou. Přečtete si ho zdarma jen po zadání vašeho e-mailu, který slouží jako ochrana před šířením našeho obsahu bez kontroly. Váš e-mail bude použit pouze pro odemčení článku a nabídku zvýhodněného předplatného. Pokud ji ani po měsíci nevyužijete, smažeme ho z databáze. Možnost odemykat placené články Deníku N mají všichni členové Klubu N.

Můžete také .

Analýza

Volby prezidenta ČR

Česko

V tomto okamžiku nejčtenější