Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Aréna N: Mám rád výzvy a chci co nejsilnějšího protivníka. Boj s Babišem by byl výživnější a zábavnější, říká generál Pavel

Deset dní před prvním kolem prezidentské volby přišel do Arény N diskutovat jeden ze tří nejsilnějších kandidátů, generál Petr Pavel. Mluvil mimo jiné o tom, že zatímco s Danuší Nerudovou by souboj o křeslo prezidenta byl kultivovanější, protože je žena, s Andrejem Babišem by došlo na silná slova a emoce. Předseda hnutí ANO je pro něj bezohledný podnikatel, není prý ale zas až tak odpudivý jako Donald Trump.

Aréna N je nový podcast Deníku N. Politici a političky odpovídají na otázky Renaty Kalenské a Jana Moláčka. Rozhovory najdete každý čtvrtek na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Pocket Casts a dalších.

Zveme vás na debatu, která se koná při příležitosti vydání nové knihy v rámci Edice N Když promluvila. Mluvit budeme o práci novinářů a jejích specifikách při kauzách sexuálního obtěžování v českém prostředí. Debata se koná v sobotu 10. června od 14 hodin v rámci letního Knihexu v Karlínských kasárnách.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Aréna N

Volby prezidenta ČR

Podcast Aréna N

V tomto okamžiku nejčtenější