Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Aréna N: Danuše Nerudová je de facto majitelka vlivové skupiny. Jako ústavní činitel to nemůžu nechat jen tak, říká Marek Hilšer

Prezidentský kandidát Marek Hilšer hodnotí své protikandidáty a mluví o svých šancích dostat se na Hrad. V poslední době v médiích často zmiňuje, že na rozdíl od těch, kteří jdou do boje o prezidentské křeslo jako pouhé loutky, on kandiduje s úmyslem posílit demokracii. V Aréně N upřesnil, že termínem loutka má na mysli bývalou rektorku brněnské Mendelovy univerzity Danuši Nerudovou. V případě Petra Pavla potom naznačuje, v čím zájmu podle něj kandiduje právě generál. Sám Hilšer si ve volbách věří. Zároveň otevřeně popisuje, kdo z jeho nejbližších má s jeho prezidentskými ambicemi problém.

Úvod podcastu redakce opravila kvůli chybné formulaci.

Aréna N je nový podcast Deníku N. Politici a političky odpovídají na otázky Renaty Kalenské a Jana Moláčka. Rozhovory najdete každý čtvrtek na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Pocket Casts a dalších.

Podpořte vznik nových knih o prezidentu Zemanovi
Miloš Zeman už brzy nebude prezidentem. Je to významná chvíle. Chvíle jako stvořená pro významné počiny. V Deníku N chceme vydat dvě výjimečné knihy od Jana Kudláčka a Zdislavy Pokorné a vy nám s tím můžete pomoci.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Aréna N

Volby prezidenta ČR

Podcast Aréna N

V tomto okamžiku nejčtenější