Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

Studio N: Erdoganův útok na Kurdy. Proč Turecko hrozí invazí?

Na obzoru je další konflikt. Turecko zahájilo leteckou odvetu na Sýrii za teroristický útok, který připisuje kurdským milicím. Prezident Erdogan hrozí i pozemním vpádem, a to nejen do Sýrie, ale i do Iráku. Kam to celé může zajít? A jak na to reaguje svět? Hostem podcastu je novinář, analytik a bývalý zpravodaj Českého rozhlasu na Blízkém východě Břetislav Tureček.

Nové epizody Studia N najdete každý všední den odpoledne na našem webu a v podcastových aplikacích Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a dalších. Sledovat nás můžete také na Instagramu.

Debata N: Supervolební rok v české politice
Jak moc mohou různé volební strategie rozštěpit vládní koalici a co se může změnit po eurovolbách a krajských a senátních volbách v Česku? Do jaké míry může výsledek letošních trojích voleb ovlivnit zásadní volby do Poslanecké sněmovny příští rok?

Redaktorka Deníku N Markéta Boubínová si do debaty v Knihovně Václava Havla pozvala politoložku Annu Shavit (FSV UK), sociologa Martina Buchtíka (STEM) a redaktora Jana Tvrdoně (Deník N). V úterý 5. března od 19 hodin.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište na editori@denikn.cz.

Studio N

Turecko

Podcast Studio N, Svět

V tomto okamžiku nejčtenější