Deník N – rozumět lépe světu

Deník N

„Těším se, až to tady Putin vyčistí.“ Vrabel a jeho příznivci pochodovali k ČT, do vysílání se nedostali

Vrabel a jeho příznivci neplánovaně zamířili také na Národní třídu. Foto: Gabriel Kuchta, Deník N
Vrabel a jeho příznivci neplánovaně zamířili také na Národní třídu. Foto: Gabriel Kuchta, Deník N

Pražskou magistrálou odpoledne prošel průvod odpůrců vlády, kteří vyšli od hlavního nádraží a mířili k České televizi. Organizátor Ladislav Vrabel požadoval, aby ho televize nechala vystoupit s projevem. Nakonec se ale jeho příznivci nedostali ani k hlavní televizní budově, kde byla ohlášená demonstrace příznivců ČT.

Průvod demonstrantů se k České televizi vydal krátce po druhé odpoledne. Už během průvodu po magistrále bylo zřejmé, že cílem protestu bude nejen veřejnoprávní médium, ale také vláda Petra Fialy a Ukrajina. Demonstranti skandovali: „Demisi“ nebo „Fialovej hnus“.

„Za protektorátu jsme podporovali fašouny z třetí říše, teď podporujeme

Dobří přátelé vám sdílejí kvalitní informace

patak1@... vám daruje následující článek Deníku N, který je jinak za platební bránou. Přečtete si ho zdarma jen po zadání vašeho e-mailu, který slouží jako ochrana před šířením našeho obsahu bez kontroly. Váš e-mail bude použit pouze pro odemčení článku a nabídku zvýhodněného předplatného. Pokud ji ani po měsíci nevyužijete, smažeme ho z databáze. Možnost odemykat placené články Deníku N mají všichni členové Klubu N.

Můžete také .

17. listopad

Česko

V tomto okamžiku nejčtenější